דיסקוגרפיה

2015
רשימת שירים באלבום: 1. חשוף 2. לצידך 3. שיר בשם 4. עד אלייך 5. בדרך לגן עדן 6. מראות 7.אל תשכח 8. מהן המילים 9. עיניים מול עיניים 10. זוהר הרקיע

"האלבום 'מראות' משקף התבוננות של השנים האחרונות בה נגעתי", מספר אפללו, "גם מתוך חוויות אישיות רגשיות ונפשיות, וגם מתוך המראות החיצוניים של המציאות איתה אנו מתכתבים ומתמודדים בשגרת חיינו. הטקסטים חשופים יותר, מיישרים מבט. אני מניח שככל שאמן עושה דרך, הפחדים לבטא את עולמו הפנימי הולכים ונמוגים", הוא מעיד על התהליך היצירתי. "לתחושתי, ההפקה המוזיקלית בניצוחו של שמוליק דניאל המוכשר מאוד מדוייקת לשירים. היא יצרה מסע מעניין ומיוחד עבורי למדרגות הבאות אליהן אני משתוקק להגיע בדרכי המוזיקלית".

2012
רשימת שירים באלבום: 1. צחורת כנף 2. שמרי עליי 3. חצי אדם 4. הרי החופש 5. יחידה שלי 6. שמע 7. ענני 8. סודות 9. כשאת שבה אלי 10. שמש רצועות בונוס 11. עוד ניפגש 12. שיר למעלות

אלבום חדש לקובי אפללו - "שמע" השלישי במספר הכולל בתוכו את השירים "צחורת כנף" "חצי אדם" ו-"שמרי עליי" שהפכו ללהיטים בתחנות הרדיו , כיכבו במצעדים, וקיבלו ביקורות נלהבות מהתקשורת ומהקהל גם יחד.

 

מאחורי אפללו כבר שני אלבומים מצליחים, שהגיעו למעמד פלטינה, ושהנפיקו להיטים רבים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי וקיבעו את מעמדו כאחד מהזמרים והיוצרים הטובים והמוערכים בישראל.

בעוצמה וברגש רב הוא יוצר שירים על מסעות פנימיים, על אהבה ועל אמונה. קולו הקסום והייחודי הופך את חווית ההאזנה למרגשת ובלתי נשכחת.

גם באלבום זה, בדומה לאלבומיו הקודמים קובי אחראי על רוב הלחנים והטקסטים, בשפה ובייחודיות הכל כך אופייניים לו. מלבד שיר אחד שאותו כתב והלחין עבורו שלמה ארצי. בנוסף, יש באלבום שתי רצועות בונוס: השיר " עוד ניפגש", פרי עטם של שם טוב לוי ואריק איינשטיין אותו ביצע קובי במסגרת פרסומת ועקב בקשות חוזרות ונשנות של הקהל בהופעותיו וברשת החליט להקליטו. השיר השני הוא הפיוט "שיר למעלות" מתוך פרק קכ"א בספר תהילים אותו מבצע קובי עוד מההופעה הראשונה כדרך להבעת אמונתו ותודתו לאל. זו פעם ראשונה שקובי מקליט את השיר והוא בחר לבצע אותו באינטרפטציה משלו לפיוט ובגרסת אקפלה מרגשת במיוחד.
ההפקה המוסיקלית הופקדה בידיו המוכשרות של המפיק והמעבד פטריק סבג.

2009
רשימת שירים באלבום: 1. רוקד לפעימות ליבך 2. אהבה משוגעת 3. ביום הכי בהיר 4. שכל העולם יידע 5. יש בי אור 6. מרחוק 7. סיכוי להתקרב 8. עדיין כאן 9. עצמי עינייך 10. והיית לי לאישה 11. עוד רגע (בדרך ללב)

 האלבום השני במספר לקובי אפללו האלבום החדש כולל 11 שירים שכולם נכתבו והולחנו על ידי קובי גם הפעם, עמוס בן דוד הפיק מוסיקלית.
 
בהקלטת האלבום השתתפו: עמוס בן דוד (כלי הקשה וקולות), יניב פופיק (בס), יחיאל חסון (גיטרה), פסנתר (עידן שרון) אלבומו השני של אפללו מגיע שנה וחצי אחרי ההצלחה הגדולה של "בא מן השתיקה" אלבום הבכורה של אפללו שזכה להצלחה גדולה בכל הפרמטרים: "אלבום זהב" (חצה את קו 30,000 עותקים) שיאי השמעות והורדות ("בא מן השתיקה","שיר געגועים", "ים הרחמים", "מה שהלב בחר") ושלל תארים: "זמר השנה", "תגלית השנה" ופרס אקו"ם ליוצר בתחילת דרכו.
 

2007
רשימת שירים באלבום: 1. שיר געגועים 2. מה שהלב בחר 3. אין לי דבר אחר 4. אהבת חיים 5. סימן 6. נשקיני 7. ים הרחמים 8. תהפוך את העולם 9. טורונה 10. שיהיה לך טוב 11. אחיזת עיניים 12. בא מן השתיקה

בעודו סופג מטחי רקטות בחסות נסראללה... מצא עצמו קובי אפללו, תושב מעלות, יושב במקלט הקרוב לביתו ומשתאה מהדרך המפותלת, האיטית, והכל כך מרגשת בה כבש,"בא מן השתיקה", שיר הסולו הראשון שלו (כסולן להקת "שמעונה" קובי זכה להקליט ולשחרר שירים בעבר) אל גלי האתר בישראל.

לאחר חודשי עבודה אינטנסיבית באולפן, ומבלי שייתן למילה "מומנטום" להפריע לו למצות את תהליך היצירה שיחרר סינגל שני, "שיר געגועים" שכמו קודמו זכה לחיבוק גדול של תחנות הרדיו ולווה בקליפ בכיכובו של אפללו . בעידן של גימיקים אגרסיוויים וכוכבים נולדים כיף לראות איך, מדי פעם (ובאופן בלתי מוסבר), המוזיקה מפעילה כח משל עצמה ומפה לאוזן ניגון מתגלגל וסוחף אחריו את כולם. כך גם הסינגל השלישי, "ים הרחמים" זוכה לפרגון והשמעות מרובות בתחנות הרדיו.