ביוגרפיה

 קובי אפללו נולד וגדל במעלות. הוא למד בתיכון אורט מעלות, ושירת בחטיבת הנח"ל. בהמשך למד שיווק וניהול באוניברסיטת חיפה, במסגרת לימודי חוץ. אפללו התחיל לכתוב לאחר השירות הצבאי שלו, כחלק מגרעין נח"ל. הוא היה סולן הלהקה הגלילית "שמעונה", שהוציאה אלבום יחיד ב-2004, "ביום ההוא".
 
במקביל להופעות הלהקה, ניהל אפללו את חברת ההסעות המשפחתית והיה קב"ט באילת. לאחר שהלהקה התפרקה, התמסר אפללו להקלטת שירי אלבומו הראשון, אך הוא החליט לגנוז אותו ולהקליט שירים חדשים.
בתחילת 2006 הוציא אפללו סינגל ראשון לתחנות הרדיו, "בא מן השתיקה". השיר לא זכה להצלחה גדולה, אך כשהופץ מחדש בסוף 2006 החלו תחנות הרדיו להשמיעו. אפללו הוחתם בחברת NMC, 2007 הוציא סינגל שני, "שיר געגועים", שהצליח גם הוא. לאחר סינגל מצליח נוסף בשם "ים הרחמים", הוציא אפללו בנובמבר 2007 את אלבומם הבכורה שלו, "בא מן השתיקה".
 
אחרי צאת האלבום יצאו כסינגלים גם השירים "מה שהלב בחר", "אין לי דבר אחר" ו"אהבת חיים". את כל שירי האלבום כתב והלחין אפללו בעצמו. את העיבודים המוזיקליים ביצעו עמוס בן דוד וגיא בוקאטי. שירי האלבום הושמעו רבות בתחנות הרדיו, ובאוגוסט 2008 הוא הגיע למעמד אלבום זהב. בעקבות האלבום זכה אפללו בפרס אקו"ם בקטגוריית "תגלית השנה", וכן בתואר "זמר השנה" במצעד הפזמונים העברי השנתי של גלגלצ.

במרץ 2009 הוציא אפללו את אלבומו השני, "ביום הכי בהיר". קדמו לו הסינגלים "יש בי אור" ו"ביום הכי בהיר" שזכו להשמעות רבות בתחנות הרדיו. בסמוך לצאת האלבום יצא הסינגל "אהבה משוגעת", ואחריו "שכל העולם יידע". אפללו כתב והלחין את כל שירי האלבום, שסימן את המשך שיתוף פעולתו עם עמוס בן דוד. כחודשיים לאחר צאתו הגיע האלבום למעמד אלבום זהב. במרץ 2009 זכה אפללו בפרס מפעל הפיס
בשנת 2010 התארח אפללו באלבומו של המוזיקאי עילי בוטנר, ושר בו את השירים "מכתב לאחי" ו"כל מה שיש לי עכשיו". השיר "מכתב לאחי" יצא כסינגל לתחנות הרדיו, והיה אחד המצליחים ביותר מהאלבום.
במקביל לסיבוב הופעות ארוך  ומצליח בכל רחבי הארץ, החל קובי לעבוד על אלבומו השלישי, הפעם בדרך עצמאית.

בנובמבר 2011 יצא מתוכו הסינגל הראשון "צחורת כנף" שהיה יריית פתיחה מוצלחת וזכה להשמעות רבות ולאהדה הן מצד התקשורת והן מצד הקהל. אחריו יצאו הסינגלים "חצי אדם" ו "שמרי עליי" שזכו אף הם להצלחה גדולה.
האלבום "שמע" יצא ב15במרץ 2012 לחנויות.